Догляд за орхідеями

Безумовно, всі жінки люблять, коли їм дарують квіти, а багато хто - ще й коли їм дарують квіти в горщиках. Але через деякий час в головах цих жінок починає пульсувати питання: «Як же доглядати за домашніми квітами"?. Сьогодні ми поговоримо про дуже гарні квіти - про орхідеї, ці дивовижні різнокольорові "метелики», які здатні порадувати своїм виглядом будь-кого, навіть саму байдужу людину.

Догляд за домашніми орхідеями - заняття, що вимагає терпіння та уваги. Тому вам слід заздалегідь запастися силами, а ці прекрасні квіти не змусять вас довго чекати результатів праці.

Догляд за орхідеями: пересадка орхідей. Кімнатну орхідею не варто відразу ж після покупки поспішати пересаджувати у відповідний для неї грунт: це може призвести до загибелі коренів, оскільки орхідеї в магазинах найчастіше встигають звикнути до зайвого поливання. Якщо ж ви однозначно впевнені, що у рослини є гниле коріння, то потрібно негайно його пересадити в пухкий субстрат на основі соснової кори. У горщику на перший час слід створити більш вологі умови, щоб орхідея могла безболісно адаптуватися до правильного грунту.

Догляд за орхідеями: режим поливу орхідей. Він змінюється в залежності від пори року. Взимку не варто поливати кімнатну орхідею часто. Її коріння в цей час року працюють слабше. Крім того, взимку орхідеї не варто обприскувати. Навесні варто захищати орхідеї від зайвого сонця, щоб уникнути опіків. У міру підвищення температури слід збільшувати частоту поливів.

Догляд за орхідеями: цвітіння орхідей. Догляд за орхідеями припускає наявність цвітіння. Якщо орхідеї не цвітуть, то це дуже засмучує їх господарів. Як же отримати ці самі довгоочікувані квіточки? Головна проблема - це зайвий полив під час закладки нирок, а також під час завершення вегетації. Для стимуляції цвітіння орхідей у кімнатних умовах слід скорочувати кількість поливу. Крім того, досить важливу роль відіграє підвищення температури і поліпшення освітленості.

Розмноження орхідей. У домашніх умовах можна розмножувати орхідеї тільки розподілом великої рослини на кілька маленьких.

Догляд за орхідеями: підгодовування орхідей. Початківцям слід знати, що орхідеї не ті рослини, яким потрібна постійна підгодівля. Орхідеям досить концентрації поживних речовин 1 г. на літр води (2 г. може виявитися вже занадто великою концентрацією). Крім того, важливим є той факт, що підгодовувати кімнатні орхідеї слід тільки під час активного росту, коли відбувається формування бульби.

Знайшла ось тут: beautyblog.ru